Doplňkové služby

Redesign

Jako jednu z možností webdesignu vám nábízíme úpravu stávajících stránek, dle vašich představ, aby odpovídaly současným trendům a požadavkům. Rozpětí služby může být velmi různé od přidání jedné stránky či funkčního rysu, přes optimalizaci SEO, až po vytvoření kompletních nových stránek s původním nebo upraveným obsahem. Více informací o těchto možnostech najdete v sekcích webdesign a programování webových aplikací.

Webhosting a domény

Pomůžeme vám vybrat a zařídit vhodný webhosting a zaregistrovat doménu. Dále zprovoznit na webhostingu vaše stránky a optimálně ho nastavit.

Registrace stránek do vyhledávačů

Zařazení vašich stránek do nejpoužívanějších, případně dalších, katalogových vyhledávačů a volba vhodných klíčových slov, obratů a frází, vede ke snadnému nalezení vašich stránek zákazníky.

Správa vašich stránek

Potřebujete, aby vaše stránky byli aktuální a nemáte dostatek času na jejich správu? Anebo chcete, aby vaše stránky i po aktualizaci splňovali požadavky validity, SEO a přehlednosti? Přestaly vaše stránky fungovat? My vám pomůžeme.

Konzultace

Máte-li rozsáhlejší problémy či dotazy ohledně problematiky, ve které působíme, rádi vám je zodpovíme a pomůžeme vyřešit, včetně pomoci v dalších navazujících oborech jako je problematika např. počítačových sítí nebo operačních systémů.